E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Zbulohet sa i kushtoi PSG-së transferimi i Neymar

Vijojnë të rrjedhin dokumente të tjera nga Football Leaks, teksa pasi u hodh dritë mbi transferimin e Kylian Mbappesë, sot janë zbuluar detajet e...

E thotë ish-shoku i tij i ekipit: Neymar dëshiron të kthehet...

Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona, sipas ish-shokut të tij, Martin Montoya. Superstari i PSG-së u largua nga “Camp Nou” verën e vitit 2017,...

​Presidenti i Barçës: Neymari u largua dhe nuk është në planet...

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka insistuar se klubi katalonas nuk është duke planifikuar transferimin e Neymarit, përkundër raportimeve se një gjë e...

I “shuhen ëndrrat” Realit, Neymar dëshiron kalimin te kjo skuadër!

“Rikthimi i Neymarit te Barcelona nuk është i pamundur” Ky është titulli i bujshëm  i të përditshmes katalanasve “Mundo Deportivo” dedikuar një rikthimi të brazilianit...

Neymar “ngre në qiell” Mbappe: Fenomen, djali im e do shumë

Djali i Neymar është një tifoz i madh i talentit të PSG-së, Kylian Mbappe. Këtë fakt e zbuloi vetë superstari brazilian. Mbappe shënoi katër...

Neymar telefonon “yllin” e Francës: Kthehu në vendlindje

Neymar i ka shtuar zërat për një kalim të mundshëm të Paul Pogba te Paris Saint-Germain pasi mesfushori nuk po kalon një moment të...

Neymar: Nuk jam në 100 për qind të formës, por nuk...

Neymar foli sot në një konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Crvena Zvezdës. Braziliani, i cili nuk ka...

U ndëshkua me karton të verdhë nga arbitri për simulim, Neymar...

Neymar ka akuzuar arbitrin Jair Marrufo për mungesë respekti pas fitores 5-0 të Brazilit ndaj El Salvador. Sulmuesi është ndëshkuar me të verdhë për...

“Pendohet” Neymar, gati të rikthehet në La Liga

Eksperienca te PSG nuk po shkon në mënyrën e duhur për Neymar Jr, i cili thuhet se po kërkon rikthimin te ish-skuadra e tij,...

E bujshme/ Neymar shpërthen në lot për t’u rikthyer te Barça,...

Një prapaskenë e bujdshme është zbuluar sot nga gazeta katalanase “Mundo Deportivo” për të ardhmen e brazilianit Neymar Junior. Sulmuesi, i cili u transferua...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...

Italia, euro dhe populistët

Buxheti i Italisë për vitin 2019 shkel rregullat e BE. Kjo nuk e pengon qeverinë italiane,e cila...