E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Neslihan Atagul

Etiketim: Neslihan Atagul

FOTO/ Neslihan Atagul, e para aktore turke në botë e cila…

Neslihan Atagul është një aktore vërtet e talentuar dhe e kërkuar, megjithatë 25 vjeçarja ka dalluar gjithmonë edhe për bukurinë e saj të veçantë....

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...

100 Vjet mbas Luftës së Parë Botërore–Mësime për të mos u harruar

Pjesa II- Ballkani “Fuçi Baroti” i Evropës  Prof. Lisen Bashkurti Gadishulli Ballkanik nisi të përfshihej në destabilitet gjatë dhe...