Ballina Etiketimet Nenkryetare

Etiketim: nenkryetare

Erisa Xhixho kritika për ligjin e Arsimit të Lartë: Duhet të...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka qenë e ftuar në studion e Fax News, ku ka komentuar dhe qëndrimin e qeverisë për protestën e...

Kush largohet e promovohet nga kupola drejtuese e PD

Muaji shtator do të sjellë ndryshime mjaft të rëndësishme në kupolën drejtuese të Partisë Demokratike. Kryetari i rizgjedhur Lulzim Basha do të ndërmarrë një...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...