E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Nena

Etiketim: nena

Nëna i nënshtrohet ndërhyrjes së rrallë, ia heqin fëmijën nga barku...

Një fëmijë i pa lindur ende, është hequr nga mitra e nënës së tij për trajtim dhe është rivendosur sërish si të mos kishte...

Polici i ngacmoi vazjen 15-vjeçare, nëna: S’më pranuan denoncimin, thanë është...

Një punonjës i policisë në Malësinë e Madhe është vënë në pranga policia, pasi dyshohet së ka ngacmuar seksualisht më një të mitur. Bëhet fjalë...

Dëshmia tronditëse e nënës së minorenes: E denoncova në polici, më...

Nëna e minorenes 15 vjecare, e cila ishte pre e abuzimit seksual nga një shef policie në Malësi të Madhe, ka rrëfyer tronditjen pas...

“Kavaja”/ Nëna e një prej djemve: I pafajshëm. Është rëndë

Përdhunimi i 13-vjeçares në Kavajë nga një grup djemsh, po ashtu minorenë, duke e shantazhuar ka tronditur opinion kombëtar. Por nëna e një prej...

Foshnja e porsalindur i shpëton jetën nënës me kancer

Një foshnje e porsalindur i ka shpëtuar jetën nënës pasi ndjeu kancerin në gjirin e saj. Claire Granville e dinte që diçka nuk shkonte kur...

U zhduk tetë vite më parë pa asnjë gjurmë, nëna e...

Zhdukja e Bleona Matës më 22 maj të vitit 2010 teksa kulloste bagëtinë në mal së bashku me 5 vajza të afërme të saj...

E vrau ish-burri, nëna: Nuk duan të më japin trupin e...

Vrasja e 29- vjeçares shqiptare Anxhelina nga babai i saj, Aleko Petro mbrëmjen e 2 Janarit në Korfuz trondit Greqinë, por edhe mbarë opinionin...

Nëna thyen rekordin, sjell në jetë vogëlushin që peshon plot 6...

Një nënë nga Amerika ka sjellë në jetë një fëmijë që peshon rreth 6 kg. Djali i Jennifer Medlock është fëmija më madh që...

E trishtë, nëna me sëmundjen e pashërueshme i lë kartolina vajzës...

Krishtlindjet janë festat e shumëpritura për çdo familje. Por për Lene Pearce ishin aq emocionuese sa edhe të dhimbshme. Ajo mund të ketë festuar Krishtlindjet...

I fshehu nga mjekët diagnozat e diabetit, nëna akuzohet për vrasjen...

Një nënë është akuzuar për vdekjen e vajzës së saj adoleshente, pasi prokurorët thanë se i fshehu mjekëve diagnozat e diabetit të 14-vjeçares. Amber L....

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...