E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Nejmar

Etiketim: Nejmar

Të gjithë e tallën se rrëzohej gjatë Botërorit, Nejmar: Provojeni…

Nejmar ka qenë një nga futbollistët më të komentuar gjatë Botëorit. Në fakt, ai duhet të ishte në qendër të vëmendjes për golat, por jo,...

I tregojnë shtëpinë e fëmijërisë, Nejmar shpërthen në lot (VIDEO)

Nejmar është një nga futbollistët më të mirë në botë, por për të arritur deri këtu, ai ka bërë shumë sakrifica në jetën e...

Nejmar shpërthen pas miqësores me Austrinë: Nuk ishte futboll, por UFC

Brazili ka fituar me lehtësi sot 3-0 ndaj Austrisë, teksa futbollistët e udhëhequr nga Tite dhuruan spektakël. Austriakët ndërkohë bënë një lojë shumë të...

“Bomba” nga Spanja: Reali takim sekret me Nejmarin në Angli

Zhvillime të reja nga Spanja. Negociatat mes Real Madridi dhe Nejmarit vijojnë të marrin formë në heshtje, teksa po punohet për të arritur një...

Mesi: Shpresoj që Nejmar të rikthehet, Grizman lojtar i madh

Lionel Mesi kërkon që të luajë sërish me Nejmar në sezonin e ardhshëm. Nga grumbullimi i kombëtares albiceleste për Kupën e Botës Rusi 2018,...

Kafu zgjedh 11-shen ideale të Brazilit, s’ka vend për Nejmar dhe...

Ish-kapiteni i Brazili, Kafu, ka përzgjedhur 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave në Kombëtaren e tij. Ish-kampioni i botës, i cili ka...

Nejmar “harbohet”, skena intime me të dashurën në një reklamë (FOTO...

Teksa të gjithë janë në ankth për të mësuar nëse Nejmar do të jetë apo jo i gatshëm për Kupën e Botës, futbollisti brazilian...

“Bomba” nga Spanja: Nejmar arrin akordin me Real Madrid!

Real Madrid ka mbyllur tratativat për transferimin e brazilianit Nejmar, sulmues i PSG, i cili sipas gazetës spanjolle “Mundo Deportivo”, kanë rënë dakord për...

Nejmar: Jam në ankth, po përjetoj një nga momentet më të...

Nejmar ka dhënë një intervistë për kanalin brazilian “TV Globo” se është ndier shumë i frikësuar nga ideja se mund të mos luante në...

Presidenti i PSG i “mbyll derën” Nejmarit: Me 2000% qëndron te...

Pas zërave se Nejmar do të transferohet te Reali për një shifër të çmendur, presidenti i skuadrës së PSG, Naser Al Kelaifi, ka vendosur...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...