E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Në kërkim ndërkombëtar

Etiketim: në kërkim ndërkombëtar

Në kërkim ndërkombëtar, ideatori i laboratorit të heroinës

Biznesmeni Admir Hoxha, ideatori i laboratorit në Brenog të Hasit që u zbulua rreth 1 javë më parë, është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga...

Ishte në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 30-vjeçari në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 30-vjecar, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në pranga ka përfunduar Erilnd Liçenji 30 vjeç, banues në lagjen...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...