E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Ndihml

Etiketim: ndihml

Gjirokastër, kryebashkiakja kërkon ndihmë nga qeveria

Vijon të jetë kritike situata në lagjen Gërhot të Gjirokastrës pas daljes nga shtrati të përroi të Çullës ditën e djeshme. Për shkak të vërshimit...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...