E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Ndeshja

Etiketim: ndeshja

LIVE/ Nis ndeshja, Luftëtari përballë Kamzës për një vend në kupat...

Luftëtari 0-0 Kamza Minutë pas minute 1′ Ka nisur ndeshja Në Gjirokastër Luftëtari do të presë sot Kamzën për të diskutuar takimin e vlefshëm për javën e 23...

Skënderbeu-Flamurtari, do e “vrasin” korçarët garën për titull?

Sot në mbrëmje, në orën 18:00, do të zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e javës së 19-të të Superligës mes Skënderbeut kryesues dhe Flamurtarit...

Superiorja mbyll vitin, ndeshjet që spikasin këtë të premte

Futbolli shqiptar do të mbyllë sezonin futbollistik ditën e premte, me ndeshjet e fundit në të gjitha kategoritë. Skënderbeu mbyll vitin si kampion i dimrit,...

Sfida Vllaznia-Tirana, zbulohet çfarë ndodhi në tunelin e “Loro Boriçit”

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Shqipërisë ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës kualifikoi bardheblutë me rezultatin e përgjithshëm 2-1 (2-0) (0-1). Rezultati doli në plan të...

Vlonjatët provokojnë korçarët me këtë parrullë…

Në ndeshjen më të rëndësishme të javës së 10 që po luhet momentalisht në stadiumin “Flamurtari” mes vendasve dhe Skënderbeut përveç spektaklit në fushë...

Foto+Video/ Eksluzive nga stadiumi ku pritet të nisë përballja e 10-të...

Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë. E ndërsa formacionet bëhen gati të zbresin në fushën e blertë, “Koha Jonë”...

“Autobusi nuk parkohet”, të rinjtë në lupën e Panuccit: Po vëzhgojmë

Aventura e Kombëtares së Futbollit në fazën e eliminatorëve për Botërorin "Rusi 2018", u mbyll në vendin e tretë me 13 pikë të fituara...

Pesë përfundimet nga ndeshja Shqipëri-Itali

Përkundër nga ndeshja me Maqedoninë, takimi me Shqipërinë gjeti me një rezultat pozitiv Italinë, por jo në lojë. Për italianët vazhdon makthi i performancës...

Fitorja e Italisë në “Loro Boriçi”, mediat italiane: Vuajtëm, por…

Kombëtarja shqiptare ka luajtur mbrëmë ndeshjen e fundit të fazës së eliminatoreve në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër ndaj Italisë, të cilën e humbën...

Kuqezinjtë e mbyllin të tretët në grup

Spektakël para ndeshjes, spektakël në fushë dhe spektakël në shkallët e stadiumit, ndërsa tre pikët i mori skuadra që kishte më shumë nevojë për...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...