E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ndërron jetë

Etiketim: ndërron jetë

Vdes shqiptari i famshëm i Hollivudit

Stan Dragoti artisti i njohur me origjinë shqiptare u shua në moshën 86 vjeçare në Los Angelos – Kalifornia. Stan Dragotit, njihet nga shqiptarët si...

Çfarë po ndodh në vendin tonë? Një tjetër turist i huaj...

Një turist gjerman ka humbur jetën një ditë më parë në një kompleks turistik në Golem, ku kishte shkuar me pushime. Dyshimet janë se 77-vjeçari ka pësuar...

I zuri muri poshtë në ish-uzinën e Laçit, ndërron jetë edhe...

Rëndohet edhe më tej tragjedia që shkaktoi shembja e një muri në ish-uzinën e superfosfatit në Laç. Ka ndërruar jetë në spital edhe i plagosuri...

Ndërron jetë diplomati i njohur shqiptar

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka njoftuar se është ndarë nga jeta diplomati i Kosovës në Mal të Zi, Xhafer...

Futbolli anglez në zi, ndërron jetë legjenda Uilkins

Legjenda e futbollit Anglez, Rei Uilkins ka ndërruar jetë në spital, dhe lajmin për ndarjen nga jeta e konfirmojnë dhe familjarët e tij. Ish-trajneri...

Shqiptari ndërron jetë gjatë fluturimit, avioni kthehet pas (Video)

Një shqiptar nga Maqedonia ka ndërruar jetë në avion teksa po udhëtonte nga Shkupi për në Bazel të Zvicrës. Shqiptari rreth 32 vjeç, identiteti...

Ra në koma, ndërron jetë 7-vjeçarja me grip në Durrës, shefi...

Ka ndërruar jetë vogëlushja 7-vjeçare që u paraqit mbrëmë në urgjencën pediatrike të spitalit të Durrësit me shenja gripi. 7-vjeçarja, nxënëse e klasës së dytë,...

Ndërron jetë pas 4 muajsh 21-vjeçari nga Malësia e Madhe, u...

Ka ndërruar jetë pas 4 muajsh i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë, Edmir Nilaj 21-vjeçari nga Malësia e Madhe ndodhej në spital...

Ndërron jetë 12-vjeçarja që u aksidentua familjarisht dje në Elbasan

Pamje nga aksidenti Ka ndërruar jetë sot vogëlushja 12-vjeçare K.D nga Durrësi, e cila u aksidentua për vdekje dje pas një përplasjeje me makinë në...

Piu fostoksinë, ndërron jetë në spital 55-vjeçari nga Durrësi

Një 55-vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ka...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...