E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Ndërron jetë

Etiketim: ndërron jetë

E përplasi makina në Fier, 11-vjeçari ndërron jetë në spital

Ndërron jetë i mituri 11-vjecar, i cili u përplas nga një makinë. Ngjarja ndodhi në fshatin Fermë-çlirim, në Njësinë Administrative Dermenas, dy ditë më...

Ndërron jetë në spital i arrestuari me 2.4 ton kanabis

Ndërron jetë në QSUT, i arrestuari për trafik droge ku u kapën 2.4 ton kanabis, Demo Progonati. Mësohet se Progonati ka ndërruar jetën në...

Gjendet në rrugë i dehur, por ndërron jetë në QSUT

Një i dehur është gjetur në rrugën “Petrela” në Tiranë. Sipas Policisë Vendore, ai u dërgua në QSUT, për ndihmë mjekësore ku dhe më pas...

Aksidenti merr përmasa tragjike, ndërron jetë në spital kuksiani

Ka ndërruar jetë një nga të plagosurit në aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në Kukës. Mësohet se i plagosuri ka ndërruar jetë në spitalin...

U përplas nga makina, ndërron jetë 33 vjeçari!

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari E.T, i cili u aksidentuar ditën e sotme në Tepelenë. E.T i cili ishte duke lëvizur me motor është...

Ndërron jetë pasagjeri në tragetin e linjës Bari-Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve një person rreth 52 vjeç ka gjetur vdekjen teksa...

E përplasi makina tek lëvizte me biçikletë, 61-vjeçari ndërron jetë në...

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Teksa lëvizte me biçikletë në lagjen nr.3 të qytetit, një person është...

Vdes shqiptari i famshëm i Hollivudit

Stan Dragoti artisti i njohur me origjinë shqiptare u shua në moshën 86 vjeçare në Los Angelos – Kalifornia. Stan Dragotit, njihet nga shqiptarët si...

Çfarë po ndodh në vendin tonë? Një tjetër turist i huaj...

Një turist gjerman ka humbur jetën një ditë më parë në një kompleks turistik në Golem, ku kishte shkuar me pushime. Dyshimet janë se 77-vjeçari ka pësuar...

I zuri muri poshtë në ish-uzinën e Laçit, ndërron jetë edhe...

Rëndohet edhe më tej tragjedia që shkaktoi shembja e një muri në ish-uzinën e superfosfatit në Laç. Ka ndërruar jetë në spital edhe i plagosuri...

EDITORIAL

Ambasadorja e SHB në OKB, Nikki Haley: Pozicionet nuk kanë ndryshuar për Kosovën

Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...