E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Nderim Rexhaj

Etiketim: Nderim Rexhaj

Flet shqiptari në stafin e kombëtares kroate: Kupa do jetë e...

Nderim Rexhaj me prejardhje nga Cërca e Burimit të Kosovës ,është rritur dhe shkolluar në Varazhdin  të Kroacisë. Qysh si nxënës i tetëvjeçares së...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...