E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Nazmi Goxhaj

Etiketim: Nazmi Goxhaj

Vijojnë kërkimet për Nazmi Goxhaj, 3 muaj pas zhdukjes

Prej 3 muajsh rezulton ende në kërkim për policinë e Fieri, 54 vjeçari Nazmi Goxhaj. Rasti i këtij të fundit u publikua rreth 3...

U pa të hidhej në lumin Seman, policia nis kërkimet për...

Policia e Fierit ka nisur kërkimet për një qytetar nga Fieri, Nazmi Goxhaj, familja e të cilti nuk ka më asnjë njoftim prej tij. Sipas disa...

Po vinte nga Greqia, zhduket 54 vjeçari fierak. Ja emri

Një 54-vjeçar fierak është zhdukur dhe ka humbur kontaktet me familjen e tij, teksa kthehej nga Greqia . Sipas informacioneve mësohet se ka humbur kontaktet...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...