E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Nazmi Goxhaj

Etiketim: Nazmi Goxhaj

Vijojnë kërkimet për Nazmi Goxhaj, 3 muaj pas zhdukjes

Prej 3 muajsh rezulton ende në kërkim për policinë e Fieri, 54 vjeçari Nazmi Goxhaj. Rasti i këtij të fundit u publikua rreth 3...

U pa të hidhej në lumin Seman, policia nis kërkimet për...

Policia e Fierit ka nisur kërkimet për një qytetar nga Fieri, Nazmi Goxhaj, familja e të cilti nuk ka më asnjë njoftim prej tij. Sipas disa...

Po vinte nga Greqia, zhduket 54 vjeçari fierak. Ja emri

Një 54-vjeçar fierak është zhdukur dhe ka humbur kontaktet me familjen e tij, teksa kthehej nga Greqia . Sipas informacioneve mësohet se ka humbur kontaktet...

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...