E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Nasip Naco

Etiketim: Nasip Naco

LSI-Ramës: Zhblloko buxhetin e bashkisë Skrapar, s’merr vota

Deputeti i LSI-së, Nasip Naço në një deklaratë për mediat ka kërkuar zhbllokimin e buxhetit të bashkisë Skrapar. Naço, teksa iu drejtua Ramës tha...

Naço: Mazhoranca përbetohet për Reformën në Drejtësi por s’pranon të votojë...

Deputeti i LSI-së, Nasip Naço, në fjalën në kuvend ku shpreh se maxhoranca përbetohet për Reformën në Drejtësi por që sipas tij, nuk pranon...

Nasip Naço: S’ka një drejtësi të barabartë për të gjithë, PS...

Deputeti i LSI-së Nasip Naço në fjalën e tij në takimin me strukturat e LSI-së në Kuçovë u ndal te Reforma në Drejtësi, për...

Nasip Naco: Rilindasit po sillen si pushtues me Shqipërinë. Demokracia është...

Në kuadër të takimeve me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim, deputeti Nasip Naço zhvilloi një takim me strukturat e LSI-së në Berat. Gjatë fjalës...

Naço: KLD, llumi i sistemit të drejtësisë. Ja përse nuk e...

Opozita ka vendosur të bojkotojë seancën e ditës së sotme, ku Kuvendi pritet të kalojë në votim një ndryshim në projektligjin e magjistraturës, votim...

LSI rrëzon PS-në, nuk jep konsensus për ligjin e Prokurorëve dhe...

Lëvizja Socialiste për Integrim, refuzoi sot propozimin e mazhorancës, duke mos i dhënë konsensusin për miratimin e ligjit për “Për statusin e gjyqtarëve dhe...

I akuzuar nga opozita për grabitje pronash, Alket Hyseni shfaqet i...

Komisioni i Ligjeve është përfshirë nga debate të ashpra mes deputetit të LSI-së, Nasip Naço dhe socialistit Alket Hyseni, i akuzar nga opozita lidhur...

Protesta e opozitës, Naço thirrje qytetarëve: Të bashkohemi kundër arrogancës së...

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga protesta e ditës së nesërme, ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Nasip Naço: Prokurori i përkohshëm, rrezik serioz. Komisioni i Ligjeve si...

I ftuar i radhës në studion e lajmeve të Syri.net të moderuar nga Alen Xhelili, ishte ish-ministri i drejtësisë njëherë deputet i LSI-së, Nasip...

Manja e fton në Komision, përgjigja e Nasip Naços: Nuk mundem....

Kuvendi sot po zhvillon seancat dëgjimore, për të zgjedhur kryeprokurorin e ri të përkohshëm, por është vërejtur mungesa e deputetëve të opozitës. Por panorama ka siguaruar...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...