E premte, Shkurt 15, 2019
Ballina Etiketimet Narkotrafiku

Etiketim: narkotrafiku

Qeveria nuk është zgjidhja e problemit të narkotrafikut

Nga: Shezai Rrokaj Kjo Qeveri nuk e zgjidh dot problemin e narkotrafikut, sepse ai është krijesë e saj dhe ajo krijesë e tij. Ndërkombëtarët duhet...

Basha: Me Ramën kryeministër, dyert e BE të mbyllura për Shqipërinë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaron se me Ramën kryeministër dyert e Bashkimit Europian do të jenë të mbyllura për Shqipërinë. "Zgjidhja e çdo...

EDITORIAL

Qeveria mblodhi plaçkat, ikën për Vlorë në mesnatë

-Disa ministresha të bukura, emëruar kohët e fundit, kanë bërë gati valixhet për të qëndruar gjatë në...

FORUM

Mesazhi i Zhejit para protestës: Shqiptarët të mos ulin kokën. Protesta tremb vetëm pushtetarët

Kur kanë mbetur edhe pak orë nga nisja e protestës së opozitës, analisti Artur Zheji ka publikuar...

Një ditë para protestës…

Nga Julian Deda Sot është një ditë e qetë dhe e sigurtë për të gjithë ata që do...