E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Napoli

Etiketim: napoli

Napoli i Hysajt mund lehtësisht Torinon, i bashkohet Juventusit në krye...

Napoli tregon një tjetër fytyrë në kampionat. Skuadra e Ancelottit pas zhgënjimit në Champions, ka fituar pa vështirësi në transfertë ndaj Torinos në shifrat...

Hysaj kërkoi dyfishim të pagës, bllokohet rinovimi me Napolin

Rinovimi i Elseid Hysajt me Napolin mund të bllokohet. Rroga e tij aktuale është shumë e vogël, pasi ai është i 12-i në listën...

Napoli bën gati super kontratën për Hysajn, do të bëhet shqiptari...

Napoli po përgatit një super kontratë për Elseid Hysajn, duke i ofruar një kontratë të re deri në vitin2023, me pagën që do të...

Interesimi i Juves për Hysajn, në Itali bëjnë gati rinovimin me...

Juventus transferoi Joao Cancelon gjatë kësaj vere. Blerja e dytë më e shtrenjtë e kësaj vere pas Cristiano Ronaldos do të mbulojë dhe problemet...

Agjenti: Hysaj i lumtur te Napoli, po punojmë për rinovimin

Agjenti i Hysajt, Mario Giuffredi, ka folur sot për radion Kiss Kiss Napoli, në lidhje me rinovimin e kontratës së shkodranit me skuadrën e...

Sekreti i fitoreve me përmbysjeve të Ancelottit është “stoli”

Napoli këtë verë  ka qenë një ndër ekipet më pak aktive në merkato, por goditjen më të madhe të kaltrit e bënë në pankinë...

Napoli i “çmendur”, fitore me përmbysje spektakolare ndaj Milanit (VIDEO)

Napoli është një skuadër e çmendur nën drejtimin e Carlo Ancelotit. Të kaltrit fituan sërish me përmbysje ndaj Milanit në shifrat 3-2, duke përsëritur...

Ancelotti: Dua titullin me Napolin

Merkatoja e Serisë A u mbyll të premten e kaluar, ndërsa mes skuadrave të mëdha, Napoli ishte më pak aktivi, duke humbur një organizator...

Agjenti i Hysajt: Napoli nuk e mbajti fjalën, Elsidi duhet të...

Mario Giuffredi ka rikujtuar edhe njëherë mundësinë që Hysaj këtë verë të transferohej tek Chelsea në Premier League. Teksa të gjithë i kanë thurur...

Napoli i përgjigjet Juves, “perla” e Insignes mposhtë Strakoshën (VIDEO)

Napoli i është kundërpërgjigjur Juventusit në garën për titullin kampion, duke e nisur kampionatin me një fitore. Skuadra e Ancelottit ka fituar në transfertën...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por edhe...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...