E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Nada Meçorapaj

Etiketim: Nada Meçorapaj

Meçorapaj për KJ: Nga Bunkeri në Vlorë, Rama terror me…

Sot mediat kanë shkruar gjatë për ''ikjen'' e Kryeministrit Edi Rama në një aktivitet në Vlorë, pikërisht kur opozita ka thirrur shqiptarët në protestën...

Meçorapaj: Rama i rrethuar nga ndërkombëtarët, marrëveshja e 18 majit ka...

Deputetja e PD-së për "Koha Jonë", Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro...

Protesta e banorëve të ”Astirit”, deputetja: Ku janë ndërkombëtarët?

Pas Kuvendit, banorët e ''Astirit'' vijuan në zonën e tyre, protestat kundër projektit të qeverisë, i cili i kompenson ata me një vlerë larg...

Deputetja e PD: Nexhmijes do t’i gjejnë strehë

Deputetja e PD-së në qarkun e Vlorës, Nada Meçorapaj ka komentuar projektin e ARRSH-së për “Unazës së Re”, në sajë të të cilës është...

Reagon deputetja e Vlorës pas sherrit në Komision: Parlamentarizmi mori goditjen...

Deputetja demokrate e Vlorës, Nada Meçorapaj, pas përlasjes në Komisionin e Medias ditën e sotme , ku i pranishëm ishte dhe Erion Veliaj, shprehet...

Deputetja e PD-së: Çdo skandal ministror lidhet me qytetin tim

Deputetja e PD-së në qarkun e Vlorës, Nada Meçorapaj ka ngritur disa pikëpyetje drejtuar qeverisë “Rama”, lidhur me integrimin e vendit drejt Bashkimit Europian,...

Nën hetim për protestën, deputetja e Vlorës: Jemi në anën e...

Deputetja demokrate e Vlorës Nada Meçorapaj është një nga deputetët e opozitës të proceduar për protestën e së enjtes në të gjithë vendin. Në një...

Deputetja e PD në Vlorë i bën thirrje banorëve të evakuohen

Deputetja e PD, Nada Meçorapaj Vlora i bëri thirrje banorëve që janë të rrezikuar nga përmbytjet të evakuohen dhe ti binden urdhrave të Emergjencave. Në...

A janë himarjotët minoritarë? Deputetja e PD ngec dhe thotë…

Çështja në Himarë ka përshfirë politikën në një debat të thellë. Deputetja e Vlorës Nada Meçorapaj, e ftuar në emisionin e mëngjesit në TVSH, ka...

Deputetja e PD: Rigerta vjen në Tiranë për 1 orë, falë...

Fjalimi i blegtores nga Mirdita, Rigerta Loku, në sallën e vogël të kuvendit, por që u dëgjua e komentua nga e gjithë Shqipëria, ka...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...