E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Myslimani

Etiketim: myslimani

Myslimanin e lë dhe gruaja e dytë: Është magji, po më...

Myslimani i devotshëm Besnik Basha nga Fushë Bulqiza, beson se i kanë bërë magji. Kjo për faktin se rrjedha e jetës i ka marrë...

Myslimani me 2 gra i plagosur nga gruaja: “Lirojeni se më...

“Unë kam dy gra dhe jam baba i 10 fëmijëve. Më i vogli është 1 vjeç e 3 muaj”. Një rrëfim i pazakontë i...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...