E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Morgan Freeman

Etiketim: Morgan Freeman

Skandali seksual godet dhe Morgan Freeman, 8 femra kundër aktorit të...

Morgan Freeman është akuzuar për ngacmime seksuale nga disa femra, përfshi dhe reporterët që kanë mbuluar filmat e tij, sipas një raporti të ri. 16...

Masakroi 25 herë me thikë mbesën e aktorit të njohur, droga...

Burri që vrau mbesën e aktorit të famshëm Morgan Freeman pasi e theri 25 herë me thikë para shumë dëshmitarëve është shpallur i pafajshëm. Lamar...

Aktori i njohur Morgan Freeman “masakron” serbët, tërbohet Beogradi

Aktori i njohur i Hollivudit, Morgan Freeman, është në qendër të një debati të rihapur për konfliktet ballkanike. Dokumentari i Freeman, “Historia e ne të...

Kam jetuar gabim! Fjalimi më i bukur nga Morgan Freeman

Nga Morgan Freeman Të kisha më shumë nuk ishte e mjaftueshme Unë jam 80 vjeç dhe fatkeqësisht jam shtrirë në një krevat spitali. Kam miliona dollarë në...

Fituesi i Oscar i shpall “luftë” Rusisë: Na sulmuan! Reagon Kremlini...

Aktori amerikan Morgan Freeman i ka shpallur luftë Kremlinit, duke akuzuar Rusinë se ka sulmuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Videoja e realizuar prej...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...