E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Mohamed Salah

Etiketim: Mohamed Salah

Salahut i bëjnë statujë qesharake, plas gallata në internet

Mohamed Salah është momentalisht një nga futbollistët më të përfolur në botë. Së fundmi, atij i kanë bërë një skulpturë e cila u zbulua Forumin...

Foto/ Dhurata më e ëmbël?

Mohamed Salah është njeriu i momentit te Liverpool, me yllin egjiptian që vazhdon të mahnisë me fanellën e "The Reds". Shfaqja më e fundit...

Shaqiri bëhet kërcënim serioz për Salah

Mohamed Salah nuk është më ai i sezonit të kaluar, pasi deri tani me Liverpoolin nuk ka treguar atë shkëlqimin që prisnin të gjithë. Në...

Mohamed Salah e tepron me deklaratën e tij

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, vjet u shpall lojtari më i mirë në Premier League, ndërsa këtë vit i ka rritur edhe më shumë pretendimet. Ai...

Liverpool pëson golin e parë në Premier League, gafë e rëndë...

Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker i ka bërë një nisje të shkëlqyer sezonit të ri në Premier League, por nuk është e thënë që...

Zyrtari i Federatës së Egjiptit i përgjigjet Salah: I kujtojmë që...

Sulmuesi i Liverpool-it, Mohamed Salah i kërkoi ditën e djeshme Federatës Egjiptiane të Futbollit t'i jepnin siguri maksimale, që të mos shqetësohej nga njerëzit...

Salah nuk duron më, i shpall “luftë” Federatës Egjiptiane të Futbollit

Mohamed Salah prej disa muajsh, është në polemika me autoritetet e futbollit në Egjipt, duke i akuzuar ata se kanë injoruar ankesat e tij...

Liverpooli denoncon Mohamed Salah në polici, ja arsyeja … (VIDEO)

Rregullat janë rregulla në Angli, dhe si të tilla ata respektohen njëlloj nga të gjithë. Edhe pse Mohamed salah është futbollisti më i mirë...

Rrëfimi i Salah: Kam bërë shumë aksidente me makinë, përfundoja në...

Mohamed Salah është një nga futbollistët më të mirë në botë, me një të majtë të frikshme, por kjo nuk do të thotë se...

Salah bën një gjest të madh për një adoleshentë me sëmundje...

Mohamed Salah është jo vetëm një futbollist i madh, por edhe një njeri me zemër të madhe. Egjiptiani i ka bërë ëndrrën realitet një...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Dokrrat e Kotzias për kufinjtë e Shqipërisë dhe një rrezik

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

Gazeta e parë në tokat shqiptare: “Iskodra” e vitit 1868, ku asnjë fjalë nuk ishte shqip!

Ilirjan Agolli Historianët dhe bibliografët e shtypit shqiptar (1) deri pak kohë më parë nuk ishin në dijeni...