E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Ministri Klosi

Etiketim: Ministri Klosi

Ministri Klosi: Deri në fund të mandatit, libra falas deri në...

Ministri Klosi, njëherësh edhe drejtues i qarkut Berat sa I takon grupit të deputeteve te PS, mori pjesë në inaugurimin e rikonstruksionit të një...

Ministri Klosi në Panairin e Bostanit në Divjakë: Kemi rritur eksportin

Festa lokale zbret në Divjakë. Festa e bostanit mbledh mijëra pushues në disa ditë të zhvilluar në sheshin kryesor të Parkut Kombëtar të Karavastasë....

Në Lazarat dikur mbillej hashashi, sot …

Në Shqipëri prodhohen këpucë prej vitesh, por asnjëherë si produkte shqiptare nën logon “Made in Albania”. Për herë të parë, nga kurset profesionale do të...

Ministri Klosi pret Ministrin e Vakëfeve, Çështjeve të Kulteve dhe Ministër...

Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi priti në vizitë zyrtare Mohammad Nasser Abdullah Al-Jabri, Ministër i Vakëfeve, Çështjeve të Kulteve dhe Ministër...

Klosi: Pronësia mbi tokën nuk të përjashton më nga ndihma

Ministri Bledi Klosi gjatë një takimi me kryetarët e Bashkive dhe prefektët e qarqeve të jugut u shpjegoi drejtuesve lokalë, ndryshimet e skemës së...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...