E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Milto Baka

Etiketim: Milto Baka

Njerëzit e Televizionit Shqiptar, fotoja e papublikuar e vitit 1988

Kanë qenë të vetmit për të cilët milion shqiptarë, braktisnin cdo punë, kjo për ti ndjekur ata çdo mbrëmje. Kjo pasi ishte e vetmja mënyrë...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...