E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Milan

Etiketim: milan

Statistikat, ja përse Piatek është më i mirë për momentin se...

Efekti Piatek po ndihet menjëherë te skuadra e Milanit, pasi në 4 ndeshje, ka shënuar po aq gola. Ai u transferua në merkaton e...

Milan, të kujtohet Kaka-Sheva!? Paqueta-Piatek duken si një shëmbëlltyrë

Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është...

Salvini: Higuain, një mercenar! Piatek më pëlqen, është komunitar!

Largimi i Gonzalo Higuainit te Çelsi ka lënë shije të hidhur te të gjithë milanistët, që pas Bonuçit, shikojnë një tjetër lojtar me potencial...

Milan nuk ndalet në merkato, ja goditjet e radhës

Milani nuk ndalet në merkaton e dimrit dhe pas prezantimit të Kristof Piotek, drejtuesit kuqezi po punojnë me shpejtësi për të forcuar skuadrën dhe...

FOTO/ Genoa-Milan, formacionet zyrtare

Milani do të luajë mesditën e sotme në transfertë me Genoan ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të Serie A, njofton Syri.net. Gattuso nuk do...

Barazimi ndaj Bologna, Milan ultimatum Gattusos

Tre ndeshje, 9 pikë! Është ky ultimatumi i drejtuesve të Milanit për Gennaro Gattuson, i cili përballë Fiorentinës, Frosinones dhe SPAL luan stolin. Eliminimi nga...

Rikthimi te Milan, Ibrahimovic ka gati përgjigjen

Nuk ka Milan për Zlatan Ibrahimovic. Është ky vendimi final i sulmuesit suedez, që përmes një video në rrjetin social “Twitter” ka pohuar se...

Në garë për sulmues, Milan tenton për Quagliarella

Zlatan Ibrahimoviç, Daniel Sturridge apo Origi. Milani i merkatos së janarit mendon vetëm për sulmin dhe të shumtë janë emrat "pykë" që po qarkullojnë...

Ibra tek Milani? Leonardo: Jo, një tjetër yll vjen

Pas ditësh të tëra me tentativa, indicie e komente të ndryshme, më në fund është vetë drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, ai që sqaron...

Bonaventura operohet me sukses, rikthehet në fushë pas 9 muajsh

Giacomo Bonaventura është operuar në Pittsburgh, në SHBA, pas dëmtimit të rëndë që pësoi në gjurin e majtë. Milani me një deklaratë për mediat...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...