Ballina Etiketimet Mick Schumacher

Etiketim: Mick Schumacher

Mick drejt lavdisë Schumacher, tjetër hap para për karrierën e tij

Pasi u pranua në shkollën e pilotëve te skuaderia italiane e Ferrarit, Mick Schumacher ka bërë një tjetër hap cilësor. Bëhet fjalë për menaxhimin...

Dinastia Schumacher vijon te Ferrari, Mick i bashkohet “kokëkuqes”

Tani është zyrtare: Mick Schumacher do i bashkohet Akademisë së Pilotëve të Ferrarit. Lajmi u njoftua nga faqja zyrtare e shkollës së Maranellos, ndërkohë që...

Djali i Schumacher nis provat me Ferrarin, do të garojë me...

Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do të jetë në krah të Sebastian Vettel në turneun...

Rikthehet emri Schumacher tek Formula 1

Botërori i Formulës 1 duket se shumë shpejt do të ketë një tjetër Schumacher në pistë. Bëhet fjalë për Mick Schumacher, djalin e legjendës 7...

Mick Schumacher në gjurmët e të atit, vijnë dy fitoret e...

Mick Schumacher pak kohë më parë mori mbështetjen e të gjithë admiruesvë të makinave, por veçanërisht edhe të drejtuesvë të Formula 1, të cilët...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Edi Ramës duhet t’i ndalohet me ligj të merret me politikë

Kim Mehmeti Shqiptarinë e kanë ngulfatur politikanët si Kryeministri aktual i Shqipërisë, të cilët posa bëhen burrështetas, e...

Gjekmarkaj i bën thirrje BE-së dhe Italisë: Mund të shkojmë drejt përplasjes civile, ndërhyni

“Radio Vatikani” ka realizuar një intervistë me pedagogun Agron Gjekmarkaj, i cili ka bërë një apel të...