E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Met gala

Etiketim: Met gala

Këto pamje të VIP-ave në “Met Gala” do ju shkrijnë së...

"Met Gala" ka qenë tema më e përfolur e këtyre dy ditëve, ku janë komentuar veshjet e emrave të njohur në eventin e bamirësisë...

Harrojeni Halloween-in, veshjet më të çuditshme i shihni në “Met Gala”

Koha për të shfrenuar imagjinatën me veshje të çuditshme nuk është më Halloween-i në tetor por “Met Gala-ja” në muajin maj. Edhe një tjetër...

Rihanna një “Papë”. Yjet që u bënë ”qiellorë” në Met Gala...

Yjet shkëlqyen në Met Gala, eventi i bamirësisë i organizuar nga Instituti i Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, i konsideruar si kulmi i...

Rihanna me fustanin më interesant në Met Gala

Kur Rihanna shkeli në tapetin e kuq në Met Gala 2017, duket se erdhi si një iluzion në modë. Këngëtarja kishte të veshur një...

Për çfarë u komentua Rita Ora në Met Gala (FOTO)

Eventi i madh i modës Met Gala  bëri bashkë shumë yje të njohur  në New York,  mes të cilëve edhe këngëtarja me origjinë shqiptare...

EDITORIAL

Manjani: Rama shkeli kushtetutën, një ushtarak s’mund të jetë ministër

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësur shkelje të rëndë Kushtetuese, propozimin e kryeministrit Edi Rama,...

FORUM

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të...

Fundi i Luftës së Parë Botërore – Asgjë nuk ka kaluar!

100 vjet pas Luftës së Parë Botërore, Evropa është përplot frikë dhe paralajmërime. Ai që beson se...