E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Mesuesja

Etiketim: mesuesja

Shkolla e Surrelit/Mësuesja kërcënon nxënësit: Do t’ju çaj gojën!

Kamerat e Fiks Fare kanë filmuar një mësuese të ciklit të ulët ,e cila me nje fjalor fyes dhe kërcënues, tremb nxënësit e klasës...

Shpërthen në lot mësuesja që dhunoi nxënësit: Jam penduar, s’ka për...

Zbardhet dëshmia e mësueses Fatime Vata, e cila dy ditë më parë u denoncua me video në emisionin ‘Stop’, teksa dhunonte psikologjikisht nxënësit e...

Sillet në Tiranë mësuesja që propagandonte ISIS- Medreseja e Shkodrës distancohet...

Medreseja e Shkodrës është distancuar nga deklaratat e mësueses Emine Alushi, e cila bënte propagandë për organizatën terroriste ISIS gjatë një ore mësimi. “Distancohemi nga...

Arrestohet mësuesja që bënte propagandë pro ISIS në klasë

Një mësuese është vënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohet se bëndë propagandë për ISIS në klasë. Mësuesja Emine Alushi ishte filmuar në...

Nxënësit e pyesin për ISIS-in, mësuesja: Ata janë të mirë, lajmet...

Një mësuese në Shkodër është regjistruar nga një nxënëse teksa ajo e pyet për ISIS-in. Mësuesja shokon me përgjigjen e saj. Në videon e publikuar...

VIDEO/ Mësuesja qëllon nxënësin, ai i kthen dorë, çfarë po ndodh...

Një ditë pas skandalit në një shkollë fillore në kryeqytet, emisioni “Stop” në “TV Klan” vazhdon të publikojë raste të dhunës në shkollat tona....

Një mesazh për mësuesen time të klasës së parë

E di që sot jeton në Tiranë, vitet të rëndojnë mbi supe, më ka marrë malli të të shoh. Po a mund të japësh...

Skandali/ U filmua duke tromaksur nxënësit, mësuesja thirret në polici (VIDEO)

Pamjet e transmetuara mbrëmë në emisionin "Stop" ku një mësuese në një nga shkollat e Tiranës terrorizonte psikologjikisht fëmijët shqetësuan mjaft prindër. Mësohet se mësuesja...

Letra e mësueses për nxënësin që vdiq në Tiranë, Hidri: Nuk...

Dy ditë më parë, një 13-vjeçar me origjinë egjiptiane humbi jetën pasi ra nga një lartësi e madhe në pallatin ku banonte, ngjarje e...

Mësuesja që bëri seks me nxënësin: Fajin e ka… shkolla

Një mësuese, e akuzuar se ka bërë seks me një nxënës, ka fajësuar administratorët e shkollës që kanë mbyllur njërin sy përpara kësaj ngjarje. Mary...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...