E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Mesuesja

Etiketim: mesuesja

“Zhulsa, qafëpalarë”, pezullohet nga detyra mësuesja që rrihte nxënësit në Fier

Pezullohet nga detyra mësuesja në fshatin Zharrëz të Fierit që keqtrajtonte nxënësit dhe përdorte ndaj tyre fjalor fyer e denigrues. Një ditë pas publikimit...

I vunë tritol makinës para shtëpisë, flet mësuesja Eriselda Agalliu: Jam...

Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka tronditur banorët e qytetit të Patosit. Mësohet se në orët e para të mëngjesit të djeshëm, persona ende...

Mësuesja kujdestare e Ilir Metës tregon sa gjuhë të huaja mësonte...

Mësuesja kujdestare e Presidentit Ilir Meta në klasën fillore të shkollës “Fan Noli”, Kadrie Dibra ka rrëfyer sot se sa gjuhë të huaja mësonte...

Arrestohet mësuesja që bënte seks me nxënësit, pasi nuk e kënaqte...

Një mësuese 31-vjeçare u dorëzua në polici pasi ishte shpallur në kërkim. Laura Ramos dyshohet se ka bërë seks me të paktën katër nxënës. Mësuesja u...

Mësuesja kapet duke bërë seks me nxënësin e saj

Një mësuese zëvendësuese është arrestuar nga policia në Misuri të SHBA pasi akuzohet se kryente marrëdhënie me nxënësin e saj 17-vjeçar. Loryn Barclay, 24 vjeç...

Thirrja e mësueses në Kavajë: “Do presim Kryeministrin”, Rama reagon ashpër

Thirrja e mësueses nga Kavaja, e cila gjatë një ore mësimi në gjimnazin "Aleksandër Moisiu", u thoshte nxënësve që sot duhet të jenë në akvititetin e...

Mësuesja myslimane, shpjegon se si burrat duhet t’i godasin gratë (VIDEO)

Një mësuese myslimane ka treguar sesi burrat të rrahin gratë më shkop, gjatë një takimi në Sidnej. Sipas saj dhuna e burrit ndaj gruas...

Pezë/Mësuesja me burrin rrahim barbarisht nxënësit, pasi qëlluan me vezë

Një grup nxënësish të klasës së nëntë në  shkollën "16 Shtatori" në Pezë të Madhe, janë rrahur nga mësuesja Anila Çelmeta dhe bashkëshorti i...

“Kush është zyrtarja që pagoi 10 mijë euro për të mos...

Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një qytetari dixhital i cili denoncon një emision investigativ për gjobëvënie. Sipas qytetarit, drejtoresha...

Shkolla e Surrelit/Mësuesja kërcënon nxënësit: Do t’ju çaj gojën!

Kamerat e Fiks Fare kanë filmuar një mësuese të ciklit të ulët ,e cila me nje fjalor fyes dhe kërcënues, tremb nxënësit e klasës...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...