E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Meshkujt

Etiketim: meshkujt

Në cilën moshë “piqen” meshkujt?

Kush e di sa herë gratë kanë pyetur veten 'Në cilën moshë piqen meshkujt?" Nëse keni humbur shpresat, po iu tregojmë një studim se në...

Kaos në burg, meshkujt thyejnë muret dhe shkojnë te të burgosurat...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një burg të Australisë ku disa të burgosur kanë çarë muret për të shkuar te seksioni i...

Zbuloni gabimet që meshkujt nuk ua falin dot kurrë femrave

Ka disa gabime të femrave që meshkujt nuk i falin dot, prandaj duhet të jeni shumë të kujdesshme. Para se ata të vendosin të...

Këto janë gabimet që bëjnë meshkujt në shtrat sipas femrave!

Të jesh i mirë në shtrat nuk është aspak e vështirë, por një gjë që duhet të dini djema është fakti që nuk duhet...

Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat?!

Në “Opinion” u fol për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave. Që në fillim të emisionit janë publikuar disa pikëpyetjet që meshkujt ngrenë gjithmonë për partneret...

Ja pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të...

"Konsumimi i arrave rregullisht mund të përmirësojë spermën tek meshkujt", sugjeron studimi. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe...

Sondazhet tregojnë se çfarë i tërheq meshkujt në trupin një femre

Mashkulli i kohëve moderne pëlqen femrat me forma të mbushura, por të tonifikuara dhe pa dhjamë. Meshkujt janë të tërhequr nga pjesët më seksuale...

Femra mbani shënim, ja si ta bëni për vete mashkullin që...

Shumë femra, mundohen në mënyra të ndryshme, të bëjnë për vete një mashkull që i intereson. Sipas një studimi, duhet të bëni këto gjëra, sepse...

Pasi nxori femrat pa reçipeta, “Zjarr Tv” zhvesh edhe meshkujt

Televizioni shqiptar "Zjarr Tv" u bë i njohur duke transmetuar lajmet me spikere që flisnin ndërsa ishin të veshura vetëm me një xhaketë duke...

Çfarë mendojnë meshkujt për femrat e padepiluara

Vitet e fundit depilimi është bërë edhe më i lehtë, teksa në treg gjen qindra produkte që e lehtësojnë këtë problem. Por a është vërtet...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Deutsche Welle: Protestë masive e opozitës për rënien e qeverisë Rama

Sot në Tiranë zhvillohet një protestë e madhe e opozitës kundër qeverisë Rama, të cilën opozita e...

Njolla me bojë blu e opozitës dhe njolla e zezë e korrupsionit

Nga Monitor Edhe piktori më amator e di që, po të përziesh bojën blu me atë mavi rezultati nuk...