E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Meshkujt

Etiketim: meshkujt

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata

‘Konsumimi i arrave rregullisht mund të përmirësojë spermën tek meshkujt’, sugjeron studimi. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe...

Meshkujt i “urrejnë” partneret e tyre kur bëjnë këto gjëra

Meshkujt kanë disa preferenca të çuditshme dhe këtë e dimë të gjitha. Sa herë ata shohin një vajzë të bukur, me grim, me flokë...

5 gabimet që meshkujt nuk ua falin dot kurrë femrave

Ka disa gabime të femrave që meshkujt nuk i falin dot, prandaj duhet të jeni shumë të kujdesshme. Para se ata të vendosin të...

Në cilën moshë “piqen” meshkujt?

Kush e di sa herë gratë kanë pyetur veten 'Në cilën moshë piqen meshkujt?" Nëse keni humbur shpresat, po iu tregojmë një studim se në...

Kaos në burg, meshkujt thyejnë muret dhe shkojnë te të burgosurat...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një burg të Australisë ku disa të burgosur kanë çarë muret për të shkuar te seksioni i...

Zbuloni gabimet që meshkujt nuk ua falin dot kurrë femrave

Ka disa gabime të femrave që meshkujt nuk i falin dot, prandaj duhet të jeni shumë të kujdesshme. Para se ata të vendosin të...

Këto janë gabimet që bëjnë meshkujt në shtrat sipas femrave!

Të jesh i mirë në shtrat nuk është aspak e vështirë, por një gjë që duhet të dini djema është fakti që nuk duhet...

Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat?!

Në “Opinion” u fol për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave. Që në fillim të emisionit janë publikuar disa pikëpyetjet që meshkujt ngrenë gjithmonë për partneret...

Ja pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të...

"Konsumimi i arrave rregullisht mund të përmirësojë spermën tek meshkujt", sugjeron studimi. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe...

Sondazhet tregojnë se çfarë i tërheq meshkujt në trupin një femre

Mashkulli i kohëve moderne pëlqen femrat me forma të mbushura, por të tonifikuara dhe pa dhjamë. Meshkujt janë të tërhequr nga pjesët më seksuale...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...