E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Meshkujt

Etiketim: meshkujt

Ja 7 arsyet pse tradhëtojnë meshkujt..edhe kur dashurojnë vërtet

Asgjë nuk duket më keq se të të mashtrojnë dhe të dëgjosh gënjeshtrat e dikujt që ti dashuron shumë. Njerëzit që janë tradhëtuar në këtë...

Meshkujt çmenden pas këtyre 6 gjesteve të vajzave

Vajzat me sensualitetin dhe ëmbëlsinë e tyre mund të zbusin edhe një “bishë”. Të paktën kështu është cilësuar profili i një femre pasionante dhe...

Studimi: Meshkujt nuk dobësohen se kanë turp të porosisin sallatë

Meshkujt nuk arrijnë të humbasin peshë sepse kanë turp që ti thonë "Jo" birrës dhe të porosisin sallatë, tregon një studim i ri. Frika se...

Shqipëria diskriminon meshkujt, jo femrat – Studimi më i ri shkencor

Ndër 134 shtete të botës, Shqipëria renditet në vendin e 18-të, në indeksin bazë të barazisë gjinore. Indeksi është përpiluar nga Universiteti i Essex dhe...

Ja ku e kanë zemrën meshkujt sipas shenjave të horoskopit

Në këtë artikull do ju tregojmë se ku e ka zemrën çdo shenjë e horoskopit dhe cilat janë prioritetet ne jetën e tyre. Dashi e...

Dita më e keqe për meshkujt është “tortura” e quajtur pazar

E keni parasysh atë shprehjen tipike “më gjeni një vajzë që nuk bën X gjë dhe do të martohem me të”? Epo, ndoshta vajzat...

Lumturia, meshkujt dhe femrat e përjetojnë ndryshe

Kush flet më shumë? Kush varet më shpesh nga disponimi i të tjerëve? Dhe kush është më i prekur nga rreziku i depresionit?  A...

Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata

‘Konsumimi i arrave rregullisht mund të përmirësojë spermën tek meshkujt’, sugjeron studimi. Burrat që konsumuan rreth dy grushta fruta të thata mikse (bajame, arra dhe...

Meshkujt i “urrejnë” partneret e tyre kur bëjnë këto gjëra

Meshkujt kanë disa preferenca të çuditshme dhe këtë e dimë të gjitha. Sa herë ata shohin një vajzë të bukur, me grim, me flokë...

5 gabimet që meshkujt nuk ua falin dot kurrë femrave

Ka disa gabime të femrave që meshkujt nuk i falin dot, prandaj duhet të jeni shumë të kujdesshme. Para se ata të vendosin të...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...