E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Mesfushori

Etiketim: mesfushori

INTERVISTA/ Useini: S’mund të duroja më te Flamurtari, në Shqipëri më...

Futbolli është padyshim sporti më u bukur në botë dhe të jetë pjesë e tij sigurisht që kërkon shumë sakrifica dhe një rrugëtim i...

Rabiot nuk udhëton me PSG, Barcelona bën gati valixhen

Një lajm i  mirë vjen në kampin e Barcelonës. Mesfushori i talentuar Adrien Rabiot nuk do të udhëtojë me ekipin në Katar. PSG do zhvillojë...

Arsenali nxjerr në shitje Mesut Ozil, Interi nis kontaktet për ta...

Duket se aventura e Mesut Ozil te Arsenali tashmë ka përfunduar. Sipas “The Sun”. Klubi londinez ka vendosur për ta shitur gjermanin duke parë...

Në Angli shpërthen çështja Ozil, video-lojërat mund të jenë shkaku i...

Mesut Ozil nuk vesh këpucët e futbollit që nga 5 tetori për shkak të një problemi në shpinë që ka detyruar që të ndalet....

Modric përplaset me shokun e ekipit në stërvitje, shikoni shkakun (VIDEO)

Luka Modric jemi mësuar që ta shohim të qetë gjithmonë në fushën e lojës, teksa në sezonin e fundit ka qenë një ndër më...

Lilaj: Nuk kemi pasur grup të bashkuar, na duhet një formacion...

Shqipëria do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj Skocisë në duelin e radhës në Ligën e Kombeve. Mesfushori Sabien Lilaj e pranon...

Dëmtohet me kombëtaren, “ylli” i Interit mungon në derbin kundër Milanit

Spalletti është bërë me dhimbje koke pasi mesfushori zikaltër, Matias Vecino është dëmtuar para derbit të Milanos. Vecino është dëmtuar në grumbullimin me fanellën e...

Vecino dëmtohet te Uruguai, rrezikon derbin ndaj Milanit

Lajme të këqija për Interin në prag të derbit ndaj Milanit. Matias Vecino është dëmtuar në kombëtaren e Uruguait, pak minuta para se të...

Lilaj ”përgënjeshtron” Panuccin: Nuk kam qenë i dëmtuar …

Sabien Lilaj mohoi pretendimet e Panuccit se ishte i dëmtuar dhe prandaj nuk ishte thërritur. “Grumbullimi im? Nuk e di çfarë ka thënë trajneri,...

Uzuni: Kombëtarja një ëndërr, synoj që të shënoj 15-20 gola në...

Myrto Uzuni një muaj pas largimit nga kampionati shqiptar për në Kroaci, ku edhe tregoi talentin e tij, mori një ftesë nga trajnri i...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...

Turma në protestë mund të kthehej në uragan, pse Basha nuk duhet të bëjë bllof me djegien e mandatave

Nga Agron Gjekmarkaj- Të shtunën, më seriozët ishin qytetarët shqiptarë! Ata dolën të shumtë si kurrë më parë...