E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Meme

Etiketim: meme

Memet për qeverinë ”thyejnë” rrjetin (FOTOLAJM)

Një nga mënyrat kur publiku shpreh qëndrimin e tij ndaj aktualitetit politik, janë edhe përmes memeve. Më poshtë do të lexoni disa prej tyre...

S’mund të publikoni më foto dhe video nga stadiumet, BE merr...

Bashkimi Europian do të votojë në datën 12 shtator normat e reja mbi të drejtën e autorit. Një ndër shumë pikat është ajo që...

Plas gallata në rrjet (FOTO)

Kapja e 613 kg kokianë me vlerë të tregut Europian 180 mln eur, është sasia më e madhe e kapur në vend. Media e...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...