Ballina Etiketimet Meme

Etiketim: meme

FOTOLAJM/ Studentët, me surpriza të reja për Edi Ramën

Studentët vijojnë protestën tyre para Kryeministrisë, pas ndërprerjes së përkohshëm për shkak të festave të fundvitit dhe kthimit të tyre në shtëpi. Ata kanë marshuar...

Humor/ Shqiptarët i kthejnë përgjigje Ramës

E ndërsa studentët prej katër ditësh e netësh qëndrojnë poshtë zyrës së tij duke i kërkuar realizimin e 8 kërkesave të tyre të karakterit...

FOTO/ Habit kryeministri: Qeka nona ai që ma ka bo kët...

Vetëm pak orë pasi publikoi një foto në Instastory me pyetjen “Pse po na ikin orët pa folur”, kryeministri Edi Rama ka publikuar të...

“I dua tarifat sa Erion Braçe”, “memet” më të bukura nga...

Studentët, tashmë prej 6 ditësh po protestojnë para dyerve të ministrisë së Arsimit, duke kërkuar ulje të tarifave si dhe plotësim të kërkesave të...

Memet për qeverinë ”thyejnë” rrjetin (FOTOLAJM)

Një nga mënyrat kur publiku shpreh qëndrimin e tij ndaj aktualitetit politik, janë edhe përmes memeve. Më poshtë do të lexoni disa prej tyre...

S’mund të publikoni më foto dhe video nga stadiumet, BE merr...

Bashkimi Europian do të votojë në datën 12 shtator normat e reja mbi të drejtën e autorit. Një ndër shumë pikat është ajo që...

Plas gallata në rrjet (FOTO)

Kapja e 613 kg kokianë me vlerë të tregut Europian 180 mln eur, është sasia më e madhe e kapur në vend. Media e...

EDITORIAL

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta...

FORUM

Kurajo për të qenë vetvetja

Nga Mimoza Manxhari Çdo të linduri në këto 28-vitet e fundit, e përditshmja ju serviri si të bëhen...

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...