E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Melania Trump

Etiketim: Melania Trump

Shikimi i Melania Trump pasi takoi Putinin, po i fikson të...

Të martën, Melania Trump pati nderin të takojë Presidentin Rus, Vladimir Putin, në Helsinki, Finlandë. Nëse zakonisht thuhet “kënaqësi që u njohëm/takuam,” fytyra e Melania-s...

Melania Trump hap dyert e Shtëpisë së Bardhë për Krishtlindje

Melania Trump hap dyert e Shtëpisë së Bardhë për festat e fundvitit. Zonja e Parë e SHBA-ve me anë të disa fotove të postuar...

Melania Trump “dorë shpuar”, shpenzon 174 mijë dollarë në 12 orë

Nëse gjatë qëndrimit të saj në Kajro shpenzoi 95 mijë dollarë mos u habisni kur të merrni vesh se Melania Trump ka harxhuar 174...

Mbretin e Marokut e zë gjumi pranë Melania-s, Trump nervozohet

Të dielën, rreth 70 udhëheqës nga e gjithë bota morën pjesë në ceremoninë e 100-vjetorit të Armëpushimit të vitit 1918 në kryeqytetin francez, ditën...

Brigitte Macron-Melania Trump, sfidë stilesh mes Zonjave të para

Melania Trump është pritur ngrohtësisht nga Brigitte Macron në Paris, ku çifti amerikan ndodhet për një vizitë zyrtare. Pavarësisht komenteve në distancë nga burrat e...

Brigitte Macron-Melania Trump, sfidë stili në Élysée (Foto)

Çifti presidencial amerikan, Donald dhe Melania Trump kanë udhëtuar drejt Francës, aty ku i kanë pritur Brigitte dhe Emannuel Macron. Trump do të marrë pjesë...

Luajti rolin e Melania Trump si striptiste, aktorja: Po kërcënohem me...

Gruaja që luajti rolin e Melania Trump si një striptiste në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me...

Incident në ajër, avioni i Melania Trump bën ulje të detyrueshme

Avioni që bartte Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, bëri ulje të detyrueshme pasi kabina u mbush me tym. “Çdo gjë është...

Sozia e Melania Trump zhvishet në Studion Ovale, video ngjall polemika

Teksa Trump lë shtëpinë e Bardhë duke hipur në një helikopter, reperi T.I zë vend në Studion Ovale. Këtu vjen një sozi e Melania...

Michelle Obama dhe Melania Trump kanë të njëjtën këshillë për martesë...

Michelle Obama dhe Melania Trump kanë të njëjtin sekret për një martesë të lumtur: banjo të ndara. Ish Zonja e Parë, Michelle që po promovonte...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...