Ballina Etiketimet Meghan Markle

Etiketim: Meghan Markle

Meghan Markle thyen një tjetër rregull mbretëror

Meghan Markle është kthyer një ikonë mode dhe stili dhe shumë të rinj i referohen shembullit të saj. Familja mbretërore angleze i ka rregullat e...

Grindavece por me sens humori, Meghan di të bëjë shaka

Dhe shaka me çfarë do thoni ju? Me barkun dhe shëndetin. Në një takim në strehëzën e kafshëve një zonjë i tha: “Sa zonjë...

Meghan Markle tregon barkun shpërthyes gjatë një shfaqje në cirk

Ndoshta është për shkak të fustanit, por barku i Meghna Markle duket vërtetë shumë i madh, aq sa nëse është e vërtetë që ajo...

Meghan Markle me fustan low cost, kushton vetëm 28 euro (Foto)

Meghan Markle nuk i lë aktivitet edhe gjatë periudhës së shtatzënisë. Pas vizitës në Birkenhead, dukesha sot ka qenë në një tjetër aktivitet. Meghan ishte...

Meghan Markle zbulon muajin e lindjes së royal baby

“Do të jetë një April Baby’, Meghan Markle e cila ka qenë për një vizitë në Birkenhead, në Merseyside, së bashku me bashkëshortin Harry,...

Meghan Markle nuk lë rast pa “kopjuar” Lady Dianën

Është hera e parë që Meghan Markle shfaqet për vitin 2019. Ajo së bashku me princ Harry-n kanë takuar disa përfaqësues të organizatave lokale në...

William injoron Meghan Markle

Dita e Krishtlindjeve nuk qëlloi dhe aq e suksesshme për familjen mbretërore angleze. Së fundmi, mediat o shkruajnë shumë për marrëdhënien e dy çifteve...

Publikohen e-mailet dhe FOTOT, princesha Meghan ka shpërndarë marijuanë në dasmë

Të gjithë e dimë që Meghan Markle para se të martohej me princin Harry dhe të bëhej dukesha e Sussex-it, ka qenë e martuar me...

Princi Çarls ”pajton” Kate dhe Meghan

I akuzuar në të kaluarën për sjelljen indiferente ndaj fëmijëve të tij, Princi i Anglisë po e rikoncepton skeptrin e një babai të vëmendshëm...

Motra e Meghan Markle i kundërvihet: Si guxon të hysh në...

Samantha Markle është tashmë e njohur për deklaratat e shpeshta në media dhe në rrjetet sociale, kundër së motrës, dukeshës së Sussex-it. Duket se Samantha...

EDITORIAL

Ilir Meta: Shqiptarët, faktor kyç në Malin e Zi

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në kuadër të vizitës zyrtare në Mal të Zi, u prit sot...

FORUM

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...

Roland Qafoku: Sfidat e qeverisë së re të Edi Ramës

Nga Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Për shumicën janë jo vetëm fytyra të reja për...