E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Meghan Markle

Etiketim: Meghan Markle

Kate dhe Meghan përsëritën veshjen në daljen e fundit publike

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë në qendër të mediave pas çdo daljeje publike. Edhe këtë herë vëmendja e të gjithëve ishte tek dy...

Sondazhi nxjerr rezultatet e errëta, populli nuk e do Meghan Markle

Cili është mbretërori më i preferuar në Britaninë e Madhe?! Sipas Daily Mail, një sondazh i ri tregon se 77% e popullsisë kanë një mendim...

Jep dorëheqjen asistentja e Meghan Markle

Shumë kush do të mendonin se puna pranë një anëtare të familjes mbretërore është një privilegj, por për disa nuk vlen kjo “punë ëndrrash”. Mediat...

Kurora dhe velloja e Meghan-it, shkak për ”sherrin” (FOTO)

E dini besojmë se princ Harry dhe Meghan thuhet se do të largohen nga Kensington Palace? Nëse jo, klikoni këtu. Por thashethemet për familjen...

Meghan feministe, ”përdori” turin mbretëror për çështjet e saja

Meghan Markle, ka ''përdorur'' turin mbretëror për të folur për tre çështjet që ka për zemër. Dukesha ka zgjedhur të marrë rolin e saj...

Meghan Markle e ekzagjëron me veshjen transparente, tregon të brendshmet

Meghan Markle ka tërhequr të gjithë vëmendjen me veshjen e saj. Ajo është shfaqur mjaft elegante me fustanet gjatë turit në Australi e Zelandën e...

Fjalimi feminist i Meghan Markle, i bën për vete të gjithë

Një fjalim feminist i Meghan Markle, në Wellington, të Zelandës së Re, jo vetëm bëri bujë në gjithë botën, por u përhap edhe në...

“Turpërohet” Meghan Markle, në tapetin e kuq me fustan me etiketë

Ndërsa prej shumë ditësh Meghan Markle ishte në qendër të mediave për shtatzaninë e saj, këtë herë vëmendja është fokusuar tek diçka tjetër. Dukesha e...

Si perëndi, dukesha shkëlqen nën nurin e shtatzënisë (FOTO)

Meghan Markle dhe princ Harry ndodhen ende në gjysmë të udhëtimit të tyre dhe momentalisht janë në Fiji. Në darkën e organizuar nga presidenti...

Meghan Markle nuk ia ndjen për rregullat mbretërore, guxon sërish me...

Meghan Markle njihet për thyerjen e rregullave mbretërore dhe këtë e ka treguar sërish në turneun në Australi. Ajo ka shfaqur stilin e saj...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...