Ballina Etiketimet Me te mire

Etiketim: me te mire

Zgjidhet lojtari me performancën më të mirë brenda një ndeshjeje (VIDEO)

Kur mbaron një vit në futboll, atëherë në fund duhet të zgjedhen më të mirët e këtij sporti gjatë vitit që kemi lënë pas. Kështu vepruan...

Përse qentë janë miqtë tanë më të mirë?

Qentë lëvizin bishtin, na lëpijnë duart dhe fytyrën, na hidhen në përqafim. A është e mundur të mos i duamë? Është e vështirë! Mirëpo,...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM