E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet “Mbretërit” e kokainës

Etiketim: “Mbretërit” e kokainës

Mbretërit e kokainës, si e mori mafia shqiptare kontrollin e drogës...

Media britanike “The Guardian” i ka kushtuar një artikull mafies shqiptare në Angli dhe mënyrës sesi arriti të marrë nën kontroll tregun e kokainës. Në...

“Mbretërit” e kokainës në Bournemouth, 4 në kërkim, dyshohet se fshihen...

Katër persona, mes tyre një shqiptar, pjesë të një grupi që trafikonte drogë në Bournemouth të Anglisë, janë në kërkim policor. Siç raportohet këtë të...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...