E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Mauro Icardi

Etiketim: Mauro Icardi

110 milionë? Icardi: Kushtokam pak

Në një intervistë për “Rivista Undici”, qendërsulmuesi i Interit thotë se arritjet e tij dhe tregu aktual i futbollistëve e kanë bërë një nga...

Icardi 25 vjeç, ”i burgosur” nga Wanda (FOTO)

Me zhgënjimin e rezultateve dhe sforcos për t’u rikuperuar nga dëmtimi që e mban jashtë fushës prej dy javësh, kapiteni i Interit Icardi feston...

Manchester United bën gati 140 mln euro për Icardin

Mauro Icardi është gjithnjë dhe më shumë në shënjestrën e “big”-ëve të futbollit europian. Sulmuesi argjentinas duket se do të jetë protagonisti i merkatos...

Transferimi i Icardi-t te Real Madrid, Wanda Nara bën me zemër...

Supersezoni që po zhvillon Mauro Icardi me klubin e Inter e ka bërë argjentinasin njeriun më të përfolur të merkatos. Nga dita në ditë zhvillime...

Testet mjekësore me Realin? Icardi: Ja e vërteta e ‘transferimit’ tim

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet mediatike të cilat kanë përfolur një kalim të tij tek Reali i Madridit. Në...

FOTO/ Reali gati për të blerë sulmuesin që po ‘çmend’ Europën

Wanda Nara e njohur nga të gjithë si gruaja dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardit është në qendër të vëmendjes pasi burri i saj...

Icardi mund ta thyej rekordin e Higuainit për më shumë gola...

Mauro Icardi është në rrugë të mbarë për të thyer rekordin e Gonzalo Higuainit në Serie A për një sezon të vetëm, pasi deri...

Një tatuazh i ri për Icardin, futbollisti mbulon gjoksin me një...

Quajeni Mbreti Luan po të doni. Tani Mauro Icardi ka bërë një tatuazh të ri, të madh në gjoks, që ja dedikon vajzave të tij,...

Antonio Conte i befason të gjithë, fut në shënjestër Mauro Icardin

E ardhmja e Diego Costas nuk është e qartë, me spanjollin që më shumë mundësi do të largohet gjatë kësaj vere nga Stamford Bridge. Antonio...

Icardi nuk largohet nga Inter: Dua të bëhem si Zanetti

Edhe pse zërat e merkatos e lidhin atë larg kampit zikaltër, Mauro Icardi është shprehur se dëshiron ta mbyllë karrierën tek Inter. Icardi ka dhënë...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...

Turma në protestë mund të kthehej në uragan, pse Basha nuk duhet të bëjë bllof me djegien e mandatave

Nga Agron Gjekmarkaj- Të shtunën, më seriozët ishin qytetarët shqiptarë! Ata dolën të shumtë si kurrë më parë...