E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Mauro Icardi

Etiketim: Mauro Icardi

Icardi mesazh tifozëve: Nëse nuk e doni Interin kur humbet, mos...

Pas humbjes zhgënjyese kundër Bolognës, Mauro Icardi ka paralajmëruar tifozët e tij që të mbështesin ekipin në këtë moment të vështirë. Ky është mesazhi...

“Inter e shiti Icardin te Juvja”, Wanda Nara zbulon prapaskenat e...

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara së fundmi ka shkaktuar shumë zhurmë në Itali me një deklaratë që ka dhënë mbrëmjen e...

Icardi “tradhëton” Interin, i hip avionit për të firmosur kontratë me...

Eliminimi nga Champions League mund të sjellë një efekt domino te Interi. Skuadra zikaltër rrezikon shpërbërjen dhe të gjithë sytë i kanë nga Mauro...

Shënoi super gol në Champions, rinovimi i Icardit me Interin është...

Mauro Icardi është padyshim pika më e fortë e Interit, por kjo mesa duket nuk ka bindur drejtuesit për t’i rinovuar kontratën, e cila...

Icardi rrëfen emocionet e golit të parë në Champions: Kjo fitore...

Mauro Icardi i dha zemër skuadrës së tij, pasi barazoi rezultatin 4 minuta nga fundi ku dukej se gjithçka ishte e përfunduar. Sulmuesi i...

Wanda Nara: Sonte do të jetë një mbrëmje e veçantë për...

Interi do të rikthehet në Champions League pas një mungese te gjatë, ndërkohë që në këtë kompeticion do të bëjë debutimin për herë të...

Icardi: Jam i lumtur, golat do të vijnë

Mauro Icardi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri. Argjentinasi nuk ka shënuar asnjë gol me Interin, por as...

Wanda Nara: Icardi do të shënojë më shumë gola se Ronaldo

Bashkëshortja e Mauro Icardit, e cila është dhe menaxherja e tij, ka nisur një eksperiencë të re si analiste në emisionin sportiv “Tiki Taka”,...

Argjentina kërkon ringritjen me Icardin, por a do ta lejojë Messi?

Argjentina është gati ta rinisë nga 0, ose e thënë më mirë nga 9-ta. Mediet në vendin amerikano-jugor janë të sigurta që sulmuesi i...

“Asnjë panik, Mauro Icardi do të rinovojë kontratën me Inter”

I intervistuar nga “Premium Sport”, pak minuta pas derbit të Milanos, drejtori sportiv i Inter, Piero Ausilio, ka folur për mekaton zikaltër. “Tare ka thënë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...