Ballina Etiketimet Mats Humels

Etiketim: Mats Humels

Humels thumbon Sane pas lënies jashtë në Botëror: Nuk krahasohet me...

Mats Humels ka kritikuar qëndrimet e lojtarëve të rinj gjermanë dhe ka thënë se Leroi Sne nuk është aspak i rëndësishëm sa Myler apo...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...