E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet Mats Humels

Etiketim: Mats Humels

Humels thumbon Sane pas lënies jashtë në Botëror: Nuk krahasohet me...

Mats Humels ka kritikuar qëndrimet e lojtarëve të rinj gjermanë dhe ka thënë se Leroi Sne nuk është aspak i rëndësishëm sa Myler apo...

EDITORIAL

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Tuz të Malit të ZI

Presidenti Meta vazhdon vizitën e suksesshme në Mal të Zit. Pasi u prit me nderime shtetrore nga...

FORUM

“Më ka dërguar Rama! Gjeniu Cakaj do takojë kryetarë shtetesh! Lum ata. Sa do gëzohet Merkel e Macron, kur…”

Nga AGRON GJEKMARKAJ -  Edi Rama sot për sot është prodhuesi më i madh i lumturisë! Por ai...

‘Hashim Thaçi po luan me fatin e Kosovës për hir të karrierës së tij’

‘Plani i Aleksandër Vuçiç dhe Hashim Thaçit për korrigjimin e kufijve midis Serbisë e Kosovës, me mbështetjen...