E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Masimo Moratti

Etiketim: Masimo Moratti

Moratti: Mjaft me kontradiktat me Juven, dua Marotën tek Interi

Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti, mundohet t’i japë fund historisë së gjatë 12 vjeçare, mes zikaltërve dhe Juventusit, të lindur pas skandalit të “Calciopolit”. “Marrëdhënia...

Moratti: Urime Juventusit, do të doja që ta blinte Interi Ronaldon!...

Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti, ka folur sot për transferimin Cristiano Ronaldos te Juventusi. “Është e qartë që do doja ta bënte Interi, por i...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...