Ballina Etiketimet Mashtroi

Etiketim: mashtroi

“Hajde në Tiranë të të gjej grua”/ Si e mashtroi durrsaku...

Një 57-vjeçar nga Durrësi është deklaruar fajtor nga Gjykata e Tiranës, e cila e ka dënuar me 2 vjet me kusht që të mos...

Dentistja që mashtroi biznesmenët, pronari i Exchange i dha 900 mijë...

Stomatologia 38- vjeçare, Olesia Duka, e cila u arrestua dy ditë më parë për mashtrim, dyshohet të ketë përvetësuar deri në 2 milionë euro...

Vetëdorëzohet në polici biznesmeni i akuzuar për abuzim me TVSH, emri

Është vetë dorëzuar në polici biznesmeni i shpallur në kërkim për skemen e abuzimit me TVSH Sokol Lami. Ndërkohë që janë akoma edhe dy biznesmnë...

Njihuni me vajzën që mashtroi gjithë botën për pamjen e saj...

Zuri faqet e para të tabloidëve me imazhet ku shfaqej e shpërfytyruar dhe duke treguar historinë sesi u ishte nënshtruar 50 operacioneve për t’i...

Vasili: Rama të largohet, mashtroi për shëndetësinë falas

Kreu i grupit paralamentar i LSI-së, Petrit Vasili është shprehur se qeveria po mashtron me sloganin e shëndetësisë falas. Në një postim në facebook,...

Mashtroi ashtu kot, për qejf, Komisariatin Dixhital, zbulohet 22-vjeçari

Një i ri nga Elbasani po hetohet nga Policia sepse ka mashtruar, ashtu kot për qejf, Komisariatin Dixhital duke bërë një ankesë të rreme me...

Kapet 51-vjeçarja vlonjate, mashtroi 15 qytetarë, ju mori 40 mijë euro...

Policia ka vënë në pranga një grua të shpallur në kërkim për për mashtrimin e dhjetëra qytetarëve, të cilëve iu kishte marrë para duke...

EDITORIAL

Meta, video për perlën e jashtëzakonshme të Alpeve Shqiptare, Curraj i Epërm

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar këtë të hënë paradite gjithë shqiptarët për një javë të...

FORUM

Do të përmbytet Ballkani me dizelët e vjetër gjermanë?

Ku do të shkojnë dizelët e vjetër që në Gjermani nuk po gjejnë më blerës? Pse të...

Ismail Qemali, Bedri Spahiu dhe Babalja – z. Albert Veliu

Nga Artan Fuga / Cfarë lidhje kanë këta personazhe me njeri tjetrin? Sigurisht asnjë. Ismail Qemali themeloi shtetin shqiptar....