E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Masakra e selenices

Etiketim: masakra e selenices

Një muaj nga masakra e Selenicës, ç’po ndodh me Ritvan Zykajn

Një muaj pasi masakroi me automatik tetë të afërmit e tij në fshatin Resulaj të Selenicës, 24-vjeçari Ritvan Zykaj është më i vetmuar se...

Masakra e Selenicës, sociologu Gëzim Tushi: Tre faktorët që çojnë shqiptarët...

Masakra e Selenicës dhe karakteri i autorit të saj, një 24-vjeçar gjakftohtë, ka vënë në lëvizje sociologët dhe psikologët të cilët bashkohen në një pikë,...

Masakra/ Rrokaj – Ramës: Në vendet e tjera kryeministrat largohen nga...

Deputeti i LSI Shezai Rrokaj ka sulmuar Kryeministrin Rama lidhur me qëndrimin e e mbajtur prej tij për ngjarjen tronditëse që ndodhu në Selenicë...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...