Ballina Etiketimet Masakra e pyjeve

Etiketim: Masakra e pyjeve

Masakra e pyjeve në 2 dekada – Alarmi: Të fundit në...

Shfrytëzimi informal, pa kriter, pa politika të mirëfillta, vjedhja sistematike,  prerja e paligjshme e drurëve,  kanë bërë që fondi pyjor i Shqipërisë të pakësohet...

Masakra e pyjeve në Fushë-Arrëz

Masakra e pyjeve të vendit tonë vazhdon. Në redaksinë e Top Channel ka ardhur një tjetër denoncim me pamjet e shkatërrimit. Pamjet janë marrë...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

DW: Sot me 20 janar, dy vite Presidenti Donald Trump

Nga radio gjermane DW/ Më 20 Janar Donald Trump mbush dy vite në postin e presidentit - Në...

Europa e ka të humbur luftën

Marrëveshja për ndalimin e raketave me rreze të mesme veprimi nuk mund të shpëtohet më. Me këtë...