E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Marshimi

Etiketim: marshimi

MBROTEATRIN! VOA transmeton marshimin në mbrojtje të Teatrit Kombëtar drejt Kryeministrisë

Ashtu siç dhe ishte lajmëruar më herët ka nisur prej pak minutash marshimi protestë i artistëve dhe shoqërisë civile në mbrojtje të godinës aktuale...

Marshimi për gjyqtaren, MD: U “gjakos” ministria për përgjegjësi që nuk...

Ministria e Drejtësisë ka reaguar pas protestës së shoqërisë civile pasditen e sotme, kundër dhunës në familje që disa ditë më parë shënoi viktimën...

LGBT për paradën e 13 majit: Garanci nga Basha që s’do...

Kjo e shtunë do presë në shesh dy protesta të ndryshme. Nga njëra anë është parada e aleancës LGBT dhe pro LGBT, të cilët do...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...