Ballina Etiketimet Maria

Etiketim: Maria

VIDEO-FOTO/ Ju kujtohet Maria e “Për ty”? Shikoni si duket sot,...

 "Për ty", ishte telenovela e parë e dubluar në shqip, prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transmetuar në Shqipëri në vitin 2004. Telenovela...

Uragani “Maria” në SHBA, ambasadorja: Ç’po ndodh me shqiptarët e prekur

Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, ambasadorja e Shqipërisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Floreta Luli-Faber, shkruan se po u vihet në ndihmë dy...

Pas Irmës, vjen shkatërimtari Maria. Tjetër uragan i fuqishëm

“Maria” pritet të kthehet në një stuhi të fuqishme e të rrezikshme, teksa i afrohet ishujve Leeëard në Karaibe. Stuhia, e cila për momentin...

Dëshmitë tronditëse/ Vajzat: Si na shfrytëzoi grupi i orgjive me pagesë

Përveç vajzës 26- vjeçare që u kap në flagrancë duke ushtruar prostitucion me tre klientë njëherësh, Policia e Tiranës ka identifikuar edhe 5 vajza...

Historia e Marias, dje e abuzuar sot tutore e një rrjeti...

Është histori "Made in Shqipëria"( prodhim shqiptar), historia e Maria Thanas, 26-vjeçarja nga Korça që u prangos si organizatore e një rrjeti të prostitucionit...

Prova arkeologjike që Jezus Krishti ka ekzistuar

Që nga vdekja e tij, shumë ekspertë kanë punuar për të gjetur dëshmi arkeologjike që Jezu Krishti ka ekzistuar. Ekspertët kanë gjetur kohët e fundit...

EDITORIAL

Opozita vendos:Protesta deri në rrëzimin forcërisht te Kryeministrit Edi Rama

Të gjitha partitë e opozitës kanë dalë dje më një vendim të përbashkët: "nisjen e protestave deri...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...