E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Marcelo

Etiketim: marcelo

Marcelo do të mungojë, zbulohet deri kur

Mbrojtësi i Realit të Madridit, Marcelo do të mbetet jashtë fushave të blerta deri nga mesi i muajit nëntor, sipas raporteve më të fundit...

Marcelo kërkon largimin nga Reali, në janar do transferohet në Serie...

Pas Cristiano Ronaldos, Juventusi është duke përgatitur çmendurinë e radhës në merkato. Bëhet fjalë për brazilianin Marcelo. Nëpërmjet një lajmi ekskluziv, gazeta italiane “Tuttosport” zbulon...

Plani i frikshëm i Juventusit, synon dy yje për të ndërtuar...

Juventus nuk e ul ritmin duke vijuar punën për të krijuar një super ekip që rrotullohet rreth Cristiano Ronaldos. Siç raportojnë mediat italiane objektivi...

Juventus ka gati “bombën” e radhës, rrëmben Marcelon verën e ardhshme

Në Itali janë të bindur se Marcelo do t’i bashkohet Juventusit sezonin e ardhshëm. Cristiano Ronaldo e dëshiron me çdo kusht në Torino, dhe...

Marcelo ndjen nostalgji për Ronaldon: Na mungon diçka pas largimit të...

Pas largimit të Cristiano Ronaldos, Reali në sezonin e ri do të mbështet te kapiteni Sergio Ramos dhe i palodhuri Marcelo, por mesa duket...

Juventus gati të “blindojë” Pjanic, bën gati një tjetër sulm për...

Kur duhen edhe dy ditë që merkato e futbollistëve në Itali të mbyllet, Juventusi realizon një tjetër goditje. Bardhezinjtë pasi arritën t’i rezistonin ofertave...

Juventusi “galaktikë”, bardhezinjtë duan t’i rrëmbejnë një tjetër yll Realit

Të gjithë duan që të largohen nga Real Madrid, ndërkohë që Juventus është gati për të rrëmbyer një tjetër “galaktikë”. Bëhet fjalë për mbrojtësin...

Marcelo te Juventus, rroga stratosferike e brazilianit pengon transferimin e bujshëm

Për disa ditë me radhë mediat ndërkombëtare po raportojnë se Juventus kërkon të transferojë një tjetër ‘yll’ nga Real Madrid përveç Cristiano Ronaldos. Bëhet fjalë...

Marcelo, kërkesa e parë e Cristianos për Juventusin

Vetëm 24 orë kanë kaluar nga transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi, dhe portugezi i ka kërkuar klubit italian që të bëjë përpjekje ekonomike...

Juventus i papërmbajtshëm, gati t’i rrëmbejë një tjetër yll Realit të...

Juventus e mbyll blerjen e shekullit në mënyrën më të mirë të mundshme. Cristiano Ronaldo u zyrtarizua te bardhezinjtë, por tashmë Marotta po punon...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...