E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Manjani: Politika nuk e do këtë vend, po populli e do?!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se politika shqiptare sot është e shantazhueshme dhe kjo është më e keqja që kemi në drejtim. "Projektet e...

Refugjatët, Manjani: Nuk është çështje “humanitare”, por poshtërsi politike!

Ish-ministri i Drejtësisë ka vijuar në facebook reagimet lidhur me çështjen e refugjatëve në Shqipëri. Në statusin e sotëm, Manjani shkruan se Rama i do...

600 mijë refugjatë, Manjani: Europa i diskuton, qeveria mendje-grisur i hap...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani përmes një statusi në facebook ka reaguar lidhur me pohimin e zv.ministrit të Brendshëm Julian Hodaj për median gjermane,...

Sulmet ndaj LGBTI, Donald Lu parlajmëron Manjanin dhe Shehun: Kujdes!

Ambasadori amerikan në Tiranë përmendi me emra dhe lavdëroi disa funksionarë publikë që u dolën në krah LGBTI-ve.Gjatë forumit që po zhvillohet sot për...

Llalla, Manjani: Drejtësia duhet ta sqarojë, ose…

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar në Ora News, ndalimin e hyrjes në SHBA për ish-kryeprokurorin Llalla dhe familjen e tij. Manjani tha se...

Ekstradimi i Seitit, Manjani: Ping-pong i “sikletit”, Prokuroria qartësisht po fajëson...

Pas pyetjeve publike që i drejtoi pak orë më parë kryeprokurores Arta Marku, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani vijon të ketë paqartësi për rastin...

Manjani: Fiku radarët, kreu i pandehur i qeverisë kujtohet për Europën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar kreun e qeverisë, Edi Rama. Përmes një postimi në Twitter mëngjesin e sotëm, Manjani shkruan se Rama...

Zgjedhjet në Gjermani, ironia e Manjanit: Zgjedhje jo shaka

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani pëmres zgjedhjeve nl Gjermani, ka përçuar mesazhin që exit pollet askush nuk i konteston. Partitë pranojnë rezultatet dhe falenderojnë...

Vrasja e Fildes Hafizit, Manjani: E kam pasur studente, ishte ekselente

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani tha në studion e lajmeve të Ora News se gjyqtaren e vrarë nga ish-bashkëshorti, Fildes Hafizi e ka pasur...

Manjani: Me shkarkimin e zv/ministrit të Brendshëm, Rama konsumoi një krye-vepër...

Pak minuta pasi Kryeministri Edi Rama urdhëroi shkarkimin e zv.ministrit të Brendshem, Ilir Marku, ka ardhur treagimi i ish-ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani. Përmes një...

EDITORIAL

Kushtetuta u zbatua. Sandër Lleshi, ministër

-Dje ministria e mbrojtjes dërgoi me urgjencë në presidencë shkresën për largimin nga shërbimi aktiv ushtarak të...

FORUM

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...