E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Mane

Etiketim: Mane

MOVIOLA/ Në Premier League duhet VAR, gjyqtari i mohon një gol...

Në Angli nga sezoni i ardhshëm do të përdoret teknologjia “Var”, që për momentin është në fazë testimi. Në ndeshjen mes Arsenalit dhe Liverpoolit,...

“Nuk ishte klubi i duhur”, Mane zbulon refuzimin që i bëri...

Ylli i Liverpoolit, Sadio Me ka zbuluar se ka refuzuar Manchester United, për shkak se sipas tij, ai “nuk ishte klubi i duhur”. Louis...

Lovren dhe Mane kërcënojnë Realin: Duhet të na e ketë frikën!

Liverpuli dhe Real Madrid do të luajnë më 26 maj finalen e Ligës së Kampionëve për këtë sezon. Dy yjet e “The Reds”, Sadio...

Liverpuli në “ankth”, Salah dhe Mane i gjen finalja e Championsit...

Rozalb Lika Për Real Madridin, kërcënimi më i madh në finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev është Mohamed Salah. Ylli i skuadrës angleze ka...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...

Ç’gallatë idiote!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...