E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Manastiri

Etiketim: Manastiri

Kërcënoi të vetëmbytej, zhduket pa gjurmë prej 24 orësh, 29-vjeçari në...

Një 29-vjeçar nga Manastiri, Ksamil, është zhdukur prej 24 orësh. Mësohet se Bleririm Dule është larguar nga banesa duke u thëne familjareve: “Do mbytem...

Skandali/Manastirit të 40 Shenjtorëve i del pronari

Hipotekohet, monumenti I kulturës, I shekullit VI  Një sipërfaqe e madhe toke prej 40 hektarësh ku ndodhet edhe manastiri i 40 Shenjtorëve në Sarandë u...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...