E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Majlinda Bregu

Etiketim: Majlinda Bregu

Majlinda Bregu takon Vuçiç: Të flasim hapur me njëri-tjetrin

Drejtuesja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu, ka mbyllur sot turin në Serbi me presidentin, Aleksandër Vuçiç. “Një takim shumë konstruktiv me...

Majlinda Bregu takim me ministrat e rinj të qeverisë Rama

Ish-deputetja demokrate, Majlinda Bregu ka zhvilluar një takim me ministrat e rinj të qeverisë Rama. Takimi është zhvilluar në cilësinë e Sekretares së Përgjithshme të...

Meta takon Majlinda Bregun: Suksesi i punës së saj, sukses dhe...

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka pritur sot në një takim Sekretaren e Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu. Permes nje mesazhi ne...

2021- Ballkani telefonata pa roaming!

Bruksel - Raundi i dytë i negociatave për Marrëveshjen e Re Roaming Rajonal për Ballkanin po afron ditën kur qytetarët e rajonit të flasin...

Bashkëpunim rajonal, Majlinda Bregu takon sot Zaev e zyrtarë maqedonas

Sekretarja e Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu gjatë një vizite në Shkup, është takuar me zyrtarë të lartë qeveritarë. Mësohet se Bregu...

Bregu: Kisha planifikuar takim me Bushatin por do të më presë...

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, prej muajit janar ka marrë postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. E pyetur në emisionin...

Bregu: U largova sepse nuk më donin

Majlinda Bregu ish deputete e Partisë Demokratike dhe ish Ministre e Integrimit, prej muajit Janar gëzon zyrtarisht postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit...

Majlinda Bregu, vizita e parë zyrtare në Presidencën e Bosnjës

Sarajevë - Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBR), u takua sot me Sefik Xhaferrovicin, një nga tre anëtarët e...

Majlinda Bregu në Sarajevë nis detyrën: Nuk do të jetë e...

Majlinda Bregu nis zyrtarisht punën si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në...

Majlinda Bregu ikën nga Shqipëria, bën postimin emocionues

Ish-ministrja e Integrimit në qeverinë e Sali Berishës, Majlinda Bregu, do të largohet nga Shqipëria. Ajo do të shkojë në Sarajevë, pasi në muajin janar...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...