E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Magazinë

Etiketim: magazinë

Gjendet i vdekur në një magazinë, shoferi shqiptar në Itali

Një shofer kamioni 58 vjeç, me origjinë shqiptare, u gjet në gjendje të rëndë në magazinën e një strukture të madhe tregtare në Pontedera,...

1 ton kanabis/Në pranga polici, ja lidhja me bandën

Pjesë e bandës të cilës ju kap 1 ton kanabis, është edhe polici Enrik (Prel) Zylja, pasi ishte duke nxjerrë sasinë e drogës nga magazina....

Shkrumbohet magazina në Gjirokastër, shkak pakujdesia e punonjësit të furrës së...

Një magazinë me amballazhe është djegur plotësisht gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Gjirokastër. Zjarri i rënë rreth orës 4 të mëngjesit...

FOTO/ Zjarr masiv në një magazinë riciklimi në Tiranë, dëme të...

Një zjarr masiv ka përfshirë sot një magazinë riciklimi mbetjesh spitalore në Arbanë. Zjarri ra rreth orës 5 të mëngjesit dhe me angazhimin e gjithë...

Përfshihet nga flakët një magazinë në Tiranë

Një magazinë është përfshirë nga flakët në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Mësohet se në vendngjarje kanë shkuar 3 makina zjarrfikëse, të cilat po punojnë...

Të vogla fare(VIDEO)

Kendall Jenner ishte e përzgjedhura për të qenë pjesë e videove të “Love” në ditën e Krishtlindjes. 21-vjeçarja shihet në këtë klip të shkurtër me...

Zjarr në një magazinë të vjetër me kartona në Kombinat

Një zjarr ka rënë në një magazinë të vjetër me kartona në zonën e Kombinatit në kryeqytet. Mësohet se magazina ndodhet në zonën e njohur...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...