E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Mac Miller

Etiketim: Mac Miller

Konfirmohet, reperi Mac Miller vdiq nga mbidoza e drogës

Mac Miller vdiq si rezultat i një mbidoze droge e përbërë nga një përzierje e kokainës, fentanyl dhe alkoolit. Departamenti i Mjekësisë së Los Anxhelosit,...

Koncert homazh në nder të reperit Mac Miller

Yjet e muzikës përfshirë Chance the Rapper, SZA dhe Miguel kanë nderuar reperin e ndjerë Mac Miller në një koncert përkujtimor. Gjatë koncertit në Los...

Pete Davidson i dërgoi Mac Miller foto intime me Ariana Grande...

Fansat e Ariana Grande dhe Mac Miller janë zemëruar. Kjo për shkak të një thashethemi të përhapur gjerësisht në mediat sociale, duke pretenduar se...

Vdekja e Mac Miller, arsyeja që Ariana Grande i dha fund...

Ariana Grande dhe Pete Davidson i dhanë fund fejesës 5 mujore. Dhe vdekja e reperit Mac Miller ndryshoi rrugën e jetës së tyre. TMZ raporton se...

Koncert homazh për Mac Miller

Jeta e Mac Miller do të kujtohet në një koncert, njoftoi familja e tij. Miqtë dhe artistë të tjerë si Chance Rapper, John Mayer, Travis...

Vdes Mac Miller, Ariana mesazh të ndjerë për ish- të dashurin

Gjashtë ditë më parë ndërroi jetë këngëtari Mac Miller pas një mbidoze. 26-vjeçari ka qenë dhe ish- i dashuri i këngëtares së njohur Ariana. Ditën...

Ndërroi jetë pak ditë më parë, zbulohen detajet tronditëse për Mac...

Natën para se reperi Mac Miller të ndahej nga jeta, ai mblodhi një grup miqsh për të kaluar pak kohë me ta. Ata qëndruan...

U gjet i vdekur, reperi parashikoi fatin e tij në këtë...

Reperi 26-vjeçar Mac Miller u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Kaliforni, të premten, pas një mbidoze droge. Fansat kanë zbuluar dokumentarin “Stopped...

FOTO/ Vdes në moshën 26-vjeçare, reperi i njohur, ish i dashuri...

Mac Miller ka vdekur sot në moshën 26 vjeçare. Raportohet se ish i dashuri i Ariana Grandes vdiq si pasojë e mbidozës së drogës, shkruan...

U ndanë pas dy vitesh lidhje, Ariana Grande flet për marrëdhënien...

Ariana Grande ka folur për herë të parë për marrëdhënien e saj 'toksike' me ish-të dashurin Mac Miller. Këngëtarja iu është përgjigjur komenteve të një...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...